SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

S ohledem na poslední události spojené s koronavirovou nákazou jsou až do odvolání zrušeny páteční kluby.
Vstup do areálu Psychiatrické nemocnice je také zakázán, tedy i na oddělení 18D.
Holčovice v květnu jsou také v ohrožení.

Něco navíc

Chyba
  • No detect your country by this IP

Šumava 2015

Šumava 2015 Převážná část-13 dospělých a malý Marťajs jsme vyrazili Pendolínem. Na přejezd ve Studénce vjel polský kamion. Srážce se nedalo zabránit, i když strojvedoucí hned aktivoval rychlobrzdu. Náraz to byl šílený, projeli jsme ohnivou koulí, okna postříkala nafta a pak se zastavili.
Vždycky...

Číst dál...

Dolomity 2015

Dolomity 2015 Zúčastnil jsem se týdenního pobytu v Dolomitech. Hlavní stan jsme měli na Velehradě v malebné vesničce St. Martin v sev. Itálii. Na lehčí i náročnější túry jsme vyráželi autobusem. Byla to krása. Však posuďte sami.

Dan.

 

 

Číst dál...

Den vody

IMG 0100 V sobotu jsme se s Karlem Bučkem zůčastnili dne vody a byli jsme na prohlídce útrob Žermanické přehrady. Pstruha lososovitého jsem si koupil na dobré papu.

Zdraví Karel Nachtigall

 

 

 

  • IMG_0099
  • IMG_0100
  • IMG_0101

Silvestrovský Smrk 2014

PC310054 Silvestrovský výšlap na Smrk byl parádní :-). Provázelo nás krásné počasí, nefoukalo a mráz při takových výhledech nikomu nevadil. Na vrcholu jsme dostali každoroční svařené víno, takže Ali s Velkou Janou měly co dělat. Asi hřálo dobře, protože Brumla se v nestřežené chvíli přesunul. Jen...

Číst dál...

Hřensko 2014

20141114-DSCF1171 Po letech jsme se vrátili do této kouzelné přírody. Hlavní stan jsme měli v Hřensku-U Křiváků a odtud vyráželi. První den jsme „vystoupali“ na Děčínský Sněžník a potom se přesunuli na Tiské stěny. Další 3 dny jsme vyjížděli do nedalekého Německa. Trasy vedly přes Bastei, pak po...

Číst dál...