SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

17. Pocity a chování ve společnosti konzumující alkohol (plesy, oslavy, zábavy apod.)

V pátek 6.5. 2016 proběhl další (květnový) klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava. Klub po několika měsících proběhl opět ve staronových zrekonstruovaných prostorách Kulturního domu PN Opava. V prostorách ještě probíhají dokončovací práce. Klubu se zúčastnilo okolo 60 klientů. To bylo velmi potěšující.

Téma na daný měsíc bylo "Pocity a chování ve společnosti konzumující alkohol". Diskuze se opět rozproudila velmi zajímavě a živě. Zkušenosti diskutujících byly velmi různorodé. Tomu odpovídají i individuální přístupy k situacím. Někteří se společnosti, kde se konzumuje alkohol spíše vyhýbají, někteří s pobytem v tomto prostředí nemají větší problémy a vůbec ho neregulují. Asi největší část diskutujících se společnosti, kde se zvýšeně konzumuje alkohol, nevyhýbá, ale tráví tam pouze tu dobu, než alkohol začne výrazněji ovlivňovat chování a komunikaci lidí.

Další téma na červnový klub bude opět zveřejněno na stránkách SDA. Budeme velmi rádi, když budete i nadále při diskuzích aktivní.

ABSTINENCI ZDAR.

Daniel Trubka

Přidat komentář
Anti-spam: je třeba splnit zadání
Real time web analytics, Heat map tracking

Návod na Bakoušův dortNávod na Marlenku

Přečíst návod