SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

9. životní radost bez alkoholu

V pátek 4. září proběhl poprázdninový, tzn. poslední letní klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava v roce 2015. Klub proběhl za velmi solidní účasti, kdy ho navštívilo okolo 75 účastníků.

Na programu bylo plánované téma "Životní radost bez alkoholu". Téma bylo dost podobné tématu předchozího klubu. Diskuze ze začátku trochu vázla, ale postupně se rozproudila. Příspěvky většinou odrážely zkušenost, že zábava i životní spokojenost a radost je bez užití alkoholu kvalitnější, trvalejší a bez "vedlejších" často negativních dopadů. Cenný byl zejména příspěvek manželky jednoho z čerstvě abstinujících pánů, kdy velmi hezky dokázala poskytnout svůj pohled a svoji zkušenost.

V první polovině října se začne provádět rekonstrukce Kulturního domu PN Opava. Říjnový klub ještě proběhne v jeho prostorách. Od listopadu 2015 do odvolání se budeme na kluby scházet s největší pravděpodobností v terapeutických místnostech stanice 18D. Ty se nacházejí v budově 18 a jsou přístupné bočním vchodem ze strany Slezské nemocnice.

ABSTINENCI ZDAR

Daniel Trubaka

Přidat komentář
Anti-spam: je třeba splnit zadání

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.